Řád rudého praporu práce, typ 1970, číslo 4467, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1671. Mongolsko

Řád rudého praporu práce, typ 1970, číslo 4467, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno 1671. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1671

Vyvolávací cena: 4 200 CZK CZK - Vydraženo: 4 000 CZK CZK