Řád rudého praporu za vojenské zásluhy, typ 1970, číslo 5198, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno 1669. Mongolsko

Řád rudého praporu za vojenské zásluhy, typ 1970, číslo 5198, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno 1669. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1669

Vyvolávací cena: 7 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK