Hrdina Mongolské lidové republiky, II. typ 1946, číslo 40, zlato, 5x briliant 0,25 ct,značeno na matici MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno, hmotnost 39,76 gToto vyznamenání nedostávali pouze Mongolové, dostalo ho i 17 Rusů, mezi nejznámějšípatřil Stalin, polní maršálové Žukov, Vorošilov, Koněv a Brežněv 1665. Mongolsko

Hrdina Mongolské lidové republiky, II. typ 1946, číslo 40, zlato, 5x briliant 0,25 ct,značeno na matici MONĚTNYJ DVOR, nepuncováno, hmotnost 39,76 gToto vyznamenání nedostávali pouze Mongolové, dostalo ho i 17 Rusů, mezi nejznámějšípatřil Stalin, polní maršálové Žukov, Vorošilov, Koněv a Brežněv 1665. Mongolsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1665

Vyvolávací cena: 180 000 CZK CZK - Vydraženo: 90 000 CZK CZK