Národní řád cedru, I. třída, klenot, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, značeno "HF", ryzostní číslo"925", klopová stužka, orig. etue značená HUGENIN LE LOCLE / SUISSE,k tomu francouzský překlad dekteru z arabštiny (dekret chybí) na oficiálnímpapíře Libanonské ambasády v Praze ze dne 17. 7. 1972 na jméno Dr. Vladimír Žák 1660. Libanon

Národní řád cedru, I. třída, klenot, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, hvězda, stříbro zlacené, smalty, značeno "HF", ryzostní číslo"925", klopová stužka, orig. etue značená HUGENIN LE LOCLE / SUISSE,k tomu francouzský překlad dekteru z arabštiny (dekret chybí) na oficiálnímpapíře Libanonské ambasády v Praze ze dne 17. 7. 1972 na jméno Dr. Vladimír Žák 1660. Libanon Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1660

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK