Řád Za národní zásluhy, III. třída, číslo 20766, stříbro, stříbro zlacené,nepuncováno, značeno na matici IKOM ZAGREB, Mar.140 1658. Jugoslávie

Řád Za národní zásluhy, III. třída, číslo 20766, stříbro, stříbro zlacené,nepuncováno, značeno na matici IKOM ZAGREB, Mar.140 1658. Jugoslávie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1658

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 900 CZK CZK