Záslužný řád Italské republiky, II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno E. GARDINO SUCC. CRAVANZOLA ROMA, puncováno "925",orig. etue značená Arturo Pozzi ROMA 1655. Itálie

Záslužný řád Italské republiky, II. třída, velkokomandér, stříbro zlacené,smalty, neznačeno, nepuncováno, hvězda, stříbro, stříbro zlacené, smalty,značeno E. GARDINO SUCC. CRAVANZOLA ROMA, puncováno "925",orig. etue značená Arturo Pozzi ROMA 1655. Itálie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1655

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 500 CZK CZK