Odznak člena Poslanecké sněmovny, stříbro zlacené, smalty, značeno "AC", puncováno,pův. etue značená A. Chobillon PARIS (etue poškozená), velikost odznaku 63x42 mm 1652. Francie

Odznak člena Poslanecké sněmovny, stříbro zlacené, smalty, značeno "AC", puncováno,pův. etue značená A. Chobillon PARIS (etue poškozená), velikost odznaku 63x42 mm 1652. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1652

Vyvolávací cena: 4 400 CZK CZK - Vydraženo: 4 400 CZK CZK