Odznak člena Generální rady, bronz zlacený, smalty, značeno LAGBERT PARIS,pův. neznačená etue 1651. Francie

Odznak člena Generální rady, bronz zlacený, smalty, značeno LAGBERT PARIS,pův. neznačená etue 1651. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1651

Vyvolávací cena: 2 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 400 CZK CZK