Řád Čestné legie, III. republika, hvězda velkokříže, stříbro, značeno puncemvýrobce, puncováno, orig. etue značená ARTHUS BERTRAND PARIS 1650. Francie

Řád Čestné legie, III. republika, hvězda velkokříže, stříbro, značeno puncemvýrobce, puncováno, orig. etue značená ARTHUS BERTRAND PARIS 1650. Francie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1650

Vyvolávací cena: 19 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK