Řád Finského lva, V. třída, rytíř, stříbro zlacené, smalty, značeno nečitelně, puncováno 1649. Finsko

Řád Finského lva, V. třída, rytíř, stříbro zlacené, smalty, značeno nečitelně, puncováno 1649. Finsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1649

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 3 400 CZK CZK