Řád Bílé růže, stříbrná medaile, stříbro, značeno "U7", puncováno puncem a "813" 1648. Finsko

Řád Bílé růže, stříbrná medaile, stříbro, značeno "U7", puncováno puncem a "813" 1648. Finsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1648

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 1 400 CZK CZK