Medaile přátelství (1949 - 1973), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,orig. etue neznačená, legitimace v čínském jazyce a český orig. překlad 1645. Čína

Medaile přátelství (1949 - 1973), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,orig. etue neznačená, legitimace v čínském jazyce a český orig. překlad 1645. Čína Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1645

Vyvolávací cena: 26 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK