Řád Za občanské zásluhy, III. třída s korunou, komandér, první Borisova emise,stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, pův. neznačená etue 1642. Bulharsko

Řád Za občanské zásluhy, III. třída s korunou, komandér, první Borisova emise,stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, pův. neznačená etue 1642. Bulharsko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1642

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK