Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, 3. typ 1970 - 1990, zlato, neznačeno,nepuncováno, původní neznačená etue, celková hmotnost 18,32 g 1640. Albánie

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, 3. typ 1970 - 1990, zlato, neznačeno,nepuncováno, původní neznačená etue, celková hmotnost 18,32 g 1640. Albánie Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1640

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK