Řád knížete Pribiny, I. třída, Velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro zlacené, zelené a modré smalty, značeno "K"(Kremnica), puncováno "987" (112,37 g), orig. velká řádová stuha, MJ.3.3 1637. Slovensko

Řád knížete Pribiny, I. třída, Velkokříž, stříbro zlacené, smalty, neznačeno,nepuncováno, Řádová hvězda, stříbro zlacené, zelené a modré smalty, značeno "K"(Kremnica), puncováno "987" (112,37 g), orig. velká řádová stuha, MJ.3.3 1637. Slovensko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1637

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 380 000 CZK CZK