Řád Milana Rastislava Štefánika, V. třída, číslo 201, stříbro zlacené, smalty,značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.196b,malá stužka 1635. Česká a Slovenská federativní republika

Řád Milana Rastislava Štefánika, V. třída, číslo 201, stříbro zlacené, smalty,značeno "MK" (Mincovna Kremnica), puncováno puncem a "925", Nov.196b,malá stužka 1635. Česká a Slovenská federativní republika Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1635

Vyvolávací cena: 11 000 CZK CZK - Vydraženo: 9 000 CZK CZK