Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, číslo 1934, stříbro, stříbro zlacené, značenoPROVAZNÍK A SPOL. PRAHA VII, nepuncováno, Krubl.tab.11/1, průkazka čís. 857vojenského letce RČS na jméno Alfons Koblížek 1622. Československo - letecké dekorace

Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, číslo 1934, stříbro, stříbro zlacené, značenoPROVAZNÍK A SPOL. PRAHA VII, nepuncováno, Krubl.tab.11/1, průkazka čís. 857vojenského letce RČS na jméno Alfons Koblížek 1622. Československo - letecké dekorace Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1622

Vyvolávací cena: 16 000 CZK CZK - Vydraženo: 4 600 CZK CZK