Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, bronz zlacený, neznačeno, dubleta na pracovníuniformu, Krubl.tab.11/1 1621. Československo - letecké dekorace

Odznak Polní pilot-letec, po roce 1923, bronz zlacený, neznačeno, dubleta na pracovníuniformu, Krubl.tab.11/1 1621. Československo - letecké dekorace Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1621

Vyvolávací cena: 1 300 CZK CZK - Vydraženo: 1 300 CZK CZK