Odznak Tankového učiliště Klementa Gottwalda, číslo 0666, stříbro, smalty,značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", nepův. matice, Krubl.tab.7/2 1620. Československo - odznaky vojenských škol

Odznak Tankového učiliště Klementa Gottwalda, číslo 0666, stříbro, smalty,značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", nepův. matice, Krubl.tab.7/2 1620. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1620

Vyvolávací cena: 6 500 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK