Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 579, stříbro, neznačeno, nepuncováno, VM.190a 1615. Československo

Pamětní odznak bojovníků o rozhlas, číslo 579, stříbro, neznačeno, nepuncováno, VM.190a 1615. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1615

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 5 000 CZK CZK