Pamětní kříž Celostátní odbojové organizace Černý lev, číslo 127, stříbro, značenoARCH. PARKMAN JAVŮREK-VRABEC, puncováno puncem a "900", VM.176c,průkazka na jméno Josef Doubrava, bez data udělení, Členský průkaz číslo 132b,2x nášivka na oděv, černý lev na červeném pozadí, velikost 9x7,5 cm a 12x10,5 cm 1614. Československo

Pamětní kříž Celostátní odbojové organizace Černý lev, číslo 127, stříbro, značenoARCH. PARKMAN JAVŮREK-VRABEC, puncováno puncem a "900", VM.176c,průkazka na jméno Josef Doubrava, bez data udělení, Členský průkaz číslo 132b,2x nášivka na oděv, černý lev na červeném pozadí, velikost 9x7,5 cm a 12x10,5 cm 1614. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1614

Vyvolávací cena: 12 000 CZK CZK - Vydraženo: 7 000 CZK CZK