Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938,stříbro, značeno "R.M", puncováno puncem a "800", stužka, VM.63c, dlouhá stuhana krk, chybí hvězdička na stuze 1600. Československo

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938,stříbro, značeno "R.M", puncováno puncem a "800", stužka, VM.63c, dlouhá stuhana krk, chybí hvězdička na stuze 1600. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1600

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK