Čestný titul Laureát státní ceny Klementa Gottwalda, stříbro, číslo 241, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.60, pův. etue se 2 stužkami, dekretna jméno Ing. Jiří Lammeraner, uděleno 9. 5. 1953, podpis V. Široký 1599. Československo

Čestný titul Laureát státní ceny Klementa Gottwalda, stříbro, číslo 241, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno puncem a "900", VM.60, pův. etue se 2 stužkami, dekretna jméno Ing. Jiří Lammeraner, uděleno 9. 5. 1953, podpis V. Široký 1599. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1599

Vyvolávací cena: 3 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK