Řád Vítězného února, číslo 295, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58 1598. Československo

Řád Vítězného února, číslo 295, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58 1598. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1598

Vyvolávací cena: 8 000 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK