Řád Vítězného února, číslo 747, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58malá stužka, orig. etue, zespodu nalepen lísteček se jménem Miroslav Novák 1597. Československo

Řád Vítězného února, číslo 747, stříbro zlacené, neznačeno, nepuncováno, VM.58malá stužka, orig. etue, zespodu nalepen lísteček se jménem Miroslav Novák 1597. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1597

Vyvolávací cena: 8 500 CZK CZK - Vydraženo: 8 000 CZK CZK