Řád republiky, I. vydání, číslo 134, stříbro, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncovánopuncem a "900", VM.31-I, malá stužka, pův. etue, průkazka na jméno Ing. Jiří Lammeraner,udělen 30. 4. 1955, dále průkaz o členství Československé akademie věd č. 113 1593. Československo

Řád republiky, I. vydání, číslo 134, stříbro, stříbro zlacené, značeno ZUKOV, puncovánopuncem a "900", VM.31-I, malá stužka, pův. etue, průkazka na jméno Ing. Jiří Lammeraner,udělen 30. 4. 1955, dále průkaz o členství Československé akademie věd č. 113 1593. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1593

Vyvolávací cena: 22 000 CZK CZK - Vydraženo: 12 000 CZK CZK