Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 266, zlato, značeno "UŘ 2"(Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750" a "P", VM.29-II, nositelem bylRSDr. Vasil Bil´ak (1917 - 2014) člen předsednictva a tajemník ÚV KSČ, jedenz předních představitelů normalizace a signatář zvacího dopisu okupačních vojskv roce 1968, hvězda udělena 26. 6. 1987 1592. Československo

Zlatá hvězda hrdiny socialistické práce, II. vydání, číslo 266, zlato, značeno "UŘ 2"(Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem a "750" a "P", VM.29-II, nositelem bylRSDr. Vasil Bil´ak (1917 - 2014) člen předsednictva a tajemník ÚV KSČ, jedenz předních představitelů normalizace a signatář zvacího dopisu okupačních vojskv roce 1968, hvězda udělena 26. 6. 1987 1592. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1592

Vyvolávací cena: 75 000 CZK CZK - Vydraženo: 60 000 CZK CZK