Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, I. stupeň, stříbro zlacené,značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937" a "POZLACENO", VM.19-I,stužka s palcáty, orig. etue 1586. Československo

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, I. stupeň, stříbro zlacené,značeno "K" (Mincovna Kremnica), puncováno "937" a "POZLACENO", VM.19-I,stužka s palcáty, orig. etue 1586. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1586

Vyvolávací cena: 48 000 CZK CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK