Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, návrh hvězdy II. stupně,stříbro, neznačeno (na matici KARNET-KYSELÝ PRAHA), nepuncováno,hvězda je dutá, na zadní straně je zakryta osmicípým krytem, celkem je sestavenaze třech dílů, rozměry - vnější průměr 74 mm (udělovaná hvězda 67,5 mm),tloušťka 13 mm (udělovaná 11 mm), celková hmotnost 73,35 g, velmi vzácné 1585. Československo

Československý velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, návrh hvězdy II. stupně,stříbro, neznačeno (na matici KARNET-KYSELÝ PRAHA), nepuncováno,hvězda je dutá, na zadní straně je zakryta osmicípým krytem, celkem je sestavenaze třech dílů, rozměry - vnější průměr 74 mm (udělovaná hvězda 67,5 mm),tloušťka 13 mm (udělovaná 11 mm), celková hmotnost 73,35 g, velmi vzácné 1585. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1585

Vyvolávací cena: 80 000 CZK CZK - Vydraženo: 80 000 CZK CZK