Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, zlatá medaile, stříbrozlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "800" a "POZLACENO", VM.15-IV-B,dvě stužky s miniaturou, pův. etue 1574. Československo

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, zlatá medaile, stříbrozlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "800" a "POZLACENO", VM.15-IV-B,dvě stužky s miniaturou, pův. etue 1574. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1574

Vyvolávací cena: 24 000 CZK CZK - Vydraženo: 10 000 CZK CZK