Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda II. stupně, stříbro,smalty, značeno KARNET A KYSELÝ PRAHA a "KK", puncováno puncem a "900",VM.15-II-B, 2x stužka s miniaturou, pův. etue 1572. Československo

Československý vojenský řád Bílého lva Za vítězství, hvězda II. stupně, stříbro,smalty, značeno KARNET A KYSELÝ PRAHA a "KK", puncováno puncem a "900",VM.15-II-B, 2x stužka s miniaturou, pův. etue 1572. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1572

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 24 000 CZK CZK