Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, vydání 1961, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, pův. etue neznačená, VM.10-a-C, klopová miniatura,výroba Mincovna Kremnica 80. léta 1571. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, vydání 1961, stříbro zlacené, smalty,neznačeno, nepuncováno, pův. etue neznačená, VM.10-a-C, klopová miniatura,výroba Mincovna Kremnica 80. léta 1571. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1571

Vyvolávací cena: 55 000 CZK CZK - Vydraženo: 40 000 CZK CZK