Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, vydání 1961, bronz zlacený, smalty,neznačeno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),puncováno puncem a "925", orig. etue neznačená, VM.10-b-A, výroba v 80. letech 1570. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, vydání 1961, bronz zlacený, smalty,neznačeno, Řádová hvězda, stříbro, smalty, značeno "MK" (Mincovna Kremnica),puncováno puncem a "925", orig. etue neznačená, VM.10-b-A, výroba v 80. letech 1570. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1570

Vyvolávací cena: 220 000 CZK CZK - Vydraženo: 120 000 CZK CZK