Řád Bílého lva, civilní skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno (900/1000), orig. etue značená KARNET & KYSELÝPRAHA, VM.9-b-G, etue poškozená 1568. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, značeno "KK"(Karnet a Kyselý), puncováno (900/1000), orig. etue značená KARNET & KYSELÝPRAHA, VM.9-b-G, etue poškozená 1568. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1568

Vyvolávací cena: 17 000 CZK CZK - Vydraženo: 15 000 CZK CZK