Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená, VM.9-b-C, klopová miniatura 1564. Československo

Řád Bílého lva, civilní skupina, III. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK"puncováno puncem a "900", orig. etue neznačená, VM.9-b-C, klopová miniatura 1564. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1564

Vyvolávací cena: 42 000 CZK CZK - Vydraženo: 30 000 CZK CZK