Řád Bílého lva, vojenská skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, neznačeno,nepuncováno, VM.9-a-G 1561. Československo

Řád Bílého lva, vojenská skupina, zlatá medaile, stříbro zlacené, neznačeno,nepuncováno, VM.9-a-G 1561. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1561

Vyvolávací cena: 32 000 CZK CZK - Vydraženo: 18 000 CZK CZK