Řád Bílého lva, vojenská skupina, V. třída, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karneta Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue značená KARNET & KYSELÝ Praha,VM.9-b-E, etue od řádu IV. třídy 1560. Československo

Řád Bílého lva, vojenská skupina, V. třída, stříbro, smalty, značeno "KK" (Karneta Kyselý), puncováno puncem a "900", orig. etue značená KARNET & KYSELÝ Praha,VM.9-b-E, etue od řádu IV. třídy 1560. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1560

Vyvolávací cena: 30 000 CZK CZK - Vydraženo: 22 000 CZK CZK