Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,původní etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., VM.9-F, velmi vzácné 1555. Československo

Řád Bílého lva, kolana řádu, stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno,původní etue značená KARNET A KYSELÝ PRAHA XI., VM.9-F, velmi vzácné 1555. Československo Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1555

Vyvolávací cena: 2 350 000 CZK CZK - Vydraženo: 300 000 CZK CZK