Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž I. třídy za 25 let služby, vydání1849 - 1867, bronz zlacený, stříbro, neznačeno, Marko.365a 1512. Rakousko - Uhersko

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž I. třídy za 25 let služby, vydání1849 - 1867, bronz zlacený, stříbro, neznačeno, Marko.365a 1512. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 58. aukce 6. 12. 2014 1512

Vyvolávací cena: 2 800 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK