Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014

Střelecký pohár V. moravských zemských střeleb v Jihlavě pod protektorátem arcivévodyRainera, značeno "A.St", stříbro, puncováno puncem (800/1000), výška 188 mm, horníprůměr 90 mm (238 g) 1453. Různé

Střelecký pohár V. moravských zemských střeleb v Jihlavě pod protektorátem arcivévodyRainera, značeno "A.St", stříbro, puncováno puncem (800/1000), výška 188 mm, horníprůměr 90 mm (238 g) 1453. Různé Aurea Numismatika 57. aukce 6. 12. 2014 1453

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 34 000 CZK CZK