Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacená, neznačeno, Marko.154 6383. Rakousko - Uhersko

2015-05-24

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacená, neznačeno, Marko.154 6383. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6383

Vyvolávací cena: 1 900 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK