Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

Záslužný kříž, stříbrný na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b 6374. Rakousko - Uhersko

2015-05-24

Záslužný kříž, stříbrný na civilní stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b 6374. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 6374

Vyvolávací cena: 1 200 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK