Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

Medaile Za odvahu, typ 2, číslo 1350850 (1944), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3663. Rusko - SSSR

2015-05-24

Medaile Za odvahu, typ 2, číslo 1350850 (1944), stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 3663. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3663

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK