Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 5, číslo 683239 (1945), stříbro, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3648. Rusko - SSSR

2015-05-24

Řád Velké vlastenecké války, II. stupeň, typ 5, číslo 683239 (1945), stříbro, zlato, smalty, značeno MONETNYJ DVOR, nepuncováno 3648. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 4. eaukce 24. 5. 2015 3648

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 1 000 CZK CZK