Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

Medaile Za bojové zásluhy, typ 3b, bez čísla, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 7611. Rusko - SSSR

2014-12-07

Medaile Za bojové zásluhy, typ 3b, bez čísla, stříbro, smalty, neznačeno, nepuncováno 7611. Rusko - SSSR Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7611

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK