Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené,smalty, značeno "IB", puncováno, chybí stuha 7610. Rumunsko

2014-12-07

Řád rumunské koruny, II. typ (1932), V. třída, vydání Carol II., stříbro zlacené,smalty, značeno "IB", puncováno, chybí stuha 7610. Rumunsko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7610

Vyvolávací cena: 1 500 CZK CZK - Vydraženo: 1 500 CZK CZK