Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, na stuze miniatura kříže, Marko.167c 7505. Rakousko - Uhersko

2014-12-07

Řád německých rytířů, kříž Mariánů, II. třída, stříbro, smalty, neznačeno,nepuncováno, na stuze miniatura kříže, Marko.167c 7505. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7505

Vyvolávací cena: 4 000 CZK CZK - Vydraženo: 3 000 CZK CZK