Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I.na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a 7504. Rakousko - Uhersko

2014-12-07

Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I.na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a 7504. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 3. eaukce 7. 12. 2014 7504

Vyvolávací cena: 1 600 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK