Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

2. eaukce

2014-05-17

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, stříbro, II. třída, VIII. vydání 1914 - 1917, František Josef I._2 ks 4000. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4000

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Čestná medaile za dvacetipětiletou záslužnou činnost na poli hasičském a záchranářském, bronz, Marko.333 4001. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4001

Vyvolávací cena: 300 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, bronz zlacená, stříbro, neznačeno, Marko.371a 4002. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4002

Vyvolávací cena: 2 400 CZK CZK - Vydraženo: 600 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Jubilejní kříž z roku 1908 na vojenské stuze, bronz zlacená, Marko.402a 4003. Rakousko - Uhersko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4003

2. eaukce

2014-05-17

Infanterie, K. u K. Inf. Regiment Erzh. Carl No. 3, Zn plech 40x33 mm 4004. Rakousko - Uhersko - Čepicové odznaky a odznaky vlasteneckých spolků Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4004

Vyvolávací cena: 900 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918 - 1919, vydání 1938, Československá medaile Za vítězství, s podpisem medailéra_2 ks 4005. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4005

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Pamětní medaile 9. střeleckého pluku K. H. Borovského, VM.91 4006. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4006

Vyvolávací cena: 750 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, VM.92 4007. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4007

Vyvolávací cena: 700 CZK CZK - Vydraženo: 700 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Pamětní medaile 30. pěšího pluku Aloise Jiráska, VM.106 4008. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4008

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 800 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Medaile Karla IV. Za věrnost a branné zásluhy, II. třída, bronz stříbřená, VM.161b, DOK.16b 4009. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4009

Vyvolávací cena: 800 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Čestný odznak Karla IV. Za budování brannosti, I. třída, zlatý odznak, VM.162a, DOK.19a 4010. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4010

Vyvolávací cena: 320 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Soubor vyznamenání - Medaile Za zásluhy o obranu vlasti, I. vydání, II. varianta, Pamětní kříž Za věrné služby, Štefánikův pamětní odznak, Německo, veteránský kříž_4 ks 4011. Československo Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4011

Vyvolávací cena: 600 CZK CZK - Vydraženo: 400 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Odznak pro absolventy vojenské technické akademie A. Zápotockého, číslo 839, značeno ZUKOV, puncováno puncem a "900", Krubl.tab.5/4 4012. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4012

Vyvolávací cena: 3 600 CZK CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Odznak pro absolventy Dělostřeleckého učiliště v Hranicích na Moravě, číslo 511, značeno na matici ZUKOV 02, Krubl.tab.7a/3 4013. Československo - odznaky vojenských škol Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4013

Vyvolávací cena: 500 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Čestný odznak Vzorný kulometník, č. 00827, Zukov Praha, Krubl.tab.24/5 4014. Československo - vojenské odznaky Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4014

Vyvolávací cena: 480 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Železný kříž II. třídy, vydání 1914, železo lakované a stříbřené, neznačeno, Nim.1909 4015. Německo - císařství Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4015

Vyvolávací cena: 850 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Medaile Německé národní péče, bronz stříbřená, Niemann.6.02.32h 4016. Německo - III. říše Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4016

2. eaukce

2014-05-17

Válečný záslužný kříž II. třídy s meči, bronz, značeno Z9, Niemann.7.04.08-1, Nim.3835 4017. Německo - III. říše Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4017

Vyvolávací cena: 650 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Odznak Deutsches Turn und Sportfest Breslau 1938, obecný kov stříbřený, značeno H. AURICH DRESDEN 4018. Německo - III. říše Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4018

Vyvolávací cena: 550 CZK CZK - Vydraženo: 500 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Soubor čepicových odznaků (3 ks), Kříž za mateřství_4 ks 4019. Německo - III. říše Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4019

Vyvolávací cena: 1 400 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Soubor odznaků_4 ks 4020. Německo - III. říše Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4020

Vyvolávací cena: 950 CZK CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Připínací odznak zimních her NORDISKA SPEL 1901, značeno C. G. HALLBERG, puncováno, Ag 60x38 mm (31,54 g) 4021. Švédsko Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4021

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 2 000 CZK CZK

2. eaukce

2014-05-17

Vatikánský kříž Za církevní zásluhy, Leo XIII., zlatá medaile, bronz zlacená, neznačeno, chybí zadní medailón, pův. etue 4022. Vatikán Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4022

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK