Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014

Vatikánský kříž Za církevní zásluhy, Leo XIII., zlatá medaile, bronz zlacená, neznačeno, chybí zadní medailón, pův. etue 4022. Vatikán

2014-05-17

Vatikánský kříž Za církevní zásluhy, Leo XIII., zlatá medaile, bronz zlacená, neznačeno, chybí zadní medailón, pův. etue 4022. Vatikán Aurea Numismatika 2. eaukce 17. 5. 2014 4022

Vyvolávací cena: neprodáno CZK - Vydraženo: 300 CZK CZK